Rękawice ELSEC produkowane z wysokogatunkowego lateksu na automatycznej linii technologicznej. Każda rękawica jest badana elektrycznie na sterowanym komputerowo nowoczesnym stanowisku probierczo-pomiarowym. Obie te cechy pozwalają na uzyskanie rękawic o wysokiej jakości i pełnej powtarzalności parametrów technicznych. W trakcie badania każda rękawica otrzymuje swój indywidualny numer oraz świadectwo badania odbiorczego, co pozwala na pełną kontrolę oraz odtworzenie toku produkcyjnego danej rękawicy.


Rękawice ELSEC to jedyne rękawice, produkowane w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, spełniające wymagania normy europejskiej IEC 903, w zakresie wymagań napięciowych oraz w zakresie zwiększonej odporności: mechanicznej (kategoria M), na działanie ozonu (kategoria Z), na niskie temperatury (kategoria C), na kwasy (kategoria A) oraz na olej (kategoria H).

Rękawice ELSEC są rękawicami pięciopalcowymi, charakteryzują się anatomicznym kształtem, elastyczną i gładką powierzchnią co umożliwia swobodną pracę i posługiwanie się narzędziami, także w czasie używania z:
Wkładki przeciw potne, wykonane z cienkiej bawełny zdecydowanie poprawiają komfort pracy , izolują dłoń od lateksu z którego wykonana jest rękawica ELSEC, oraz dobrze wchłaniają pot, co powoduje że dłonie są suche, praca jest przyjemniejsza, a jednocześnie łatwiejsze jest przechowywanie rękawic ELSEC

Produkty pokrewne

A001 Uchwyt do rękawic.

A001 Uchwyt do rękawic.
  • Do 7 dni

13,66 zł +VAT
16,80 zł brutto

Zobacz