Bezrękawniki i kamizelki

Bezrękawnik to ten element odzieży roboczej, który charakteryzuje się dużą wielofunkcyjnością. Można go nosić na dowolnym ubraniu. Aby mogła w pełni realizować swoją funkcję, absolutnie nie powinna krępować ruchów. W ofercie naszego sklepu klienci znajdą szeroki wybór rozmiarów, co pozwoli im z łatwością dopasować kamizelki robocze damskie i męskie do swojej figury oraz indywidualnych preferencji.

Naszą ofertę konstruujemy zawsze w ten sam sposób - wybieramy jedynie sprawdzone rozwiązania, atestowane i bezpieczne dla użytkownika. Taką pewność daje nam tylko współpraca z producentami, którzy od oferują profesjonalne ubrania robocze, i którzy cieszą się poważaniem i zaufaniem wśród klientów.

Wybór odzieży roboczej może powodować pewne trudności, bo należy zwrócić uwagę na wiele kwestii: rodzaj wykonywanej pracy, zagrożenia, które czyhają na danym stanowisku, warunki termiczne itp. Zawsze chętnie wspieramy proces zakupowy naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu; załoga sklepu z przyjemnością udzieli Państwu informacji na temat poszczególnych produktów.

Odzież ochronna BHP - zastosowanie bezrękawników

Bezrękawnik roboczy męski oraz jego damski wariant mogą służyć do:

1. Zapewnienia ochrony przed chłodem

Takie kamizelki robocze ocieplane damskie i męskie to bardzo wygodny sposób na uchronienie ciała przed wychłodzeniem. Bezrękawnik można szybko zdjąć lub w jedną chwilę założyć właściwie na każdą odzież. Nawet grubsze modele nie krępują ruchów, bo dodatkowe warstwy materiału znajdują się jedynie na tułowiu, a nie na rękach. Aby zapewnić jeszcze wyższy komfort termiczny, producenci w niektórych modelach zdecydowali się zastosować specjalne ściągacze, chroniące przed dostaniem się pod kamizelkę wiatru. W wielu wariantach wykorzystano warstwy polaru oraz nowoczesne tkaniny, np. materiału typu PONGE, TAFETA POLIESTER, piankę PE czy włókna wytrzymałe na prucie (RipStop).

2. Zwiększenia widoczności

Kamizelki ostrzegawcze często wykorzystywane są przez pracowników służb porządkowych, robotników drogowych i wielu innych specjalistów. W zależności od modelu, bezrękawniki robocze damskie i męskie, wyposażone mogą być w takie udogodnienia, jak kieszonka na długopis, miejsce na identyfikator, krótkofalówkę, telefon komórkowy, zaczep na klucze. Ten typ bezrękawników roboczych może występować zarówno w wariancie bardzo lekkim, stworzonym z cienkiej warstwy poliestru, jak też w dużo grubszych wersjach, m.in. modele dwustronne z dodatkową ochroną nerek. Taka bardziej zaawansowana kamizelka ostrzegawcza to połączenie tradycyjnej kamizelki z funkcjonalną kurtką ostrzegawczą.

3. Ułatwienia wykonywanych w pracy zadań

Liczne kieszenie, zapewniające łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów (rzepy), pozwalają mieć pod ręką niezbędne drobiazgi, które mogą się przydać przy pracy. W bezrękawnikach roboczych damskich i męskich, oprócz rzepów, mogą występować również suwaki oraz zapięcia na napy. Klienci bez trudu mogą więc wybrać rozwiązania, które są dla nich najwygodniejsze.

Bezrękawnik roboczy damski i męski - rozwiązania dla konkretnych branż

Oprócz wcześniej przeznaczonych kamizelek sygnalizacyjnych, przeznaczonych dla robotników drogowych itp., w naszym sklepie kupią Państwo również bezrękawnik roboczy dla rybaków i leśników. Szczególnym rodzajem bezrękawnika roboczego damskiego i męskiego jest kamizelka ratunkowa. To niezastąpiony ekwipunek osób, pracujących na łodziach, kutrach i jachtach. Odblaskowe elementy zwiększają widoczność, a specjalna konstrukcja zapewnia pływalność.

Oprócz wysokiej funkcjonalności, nasze produkty są miłe w dotyku, nie podrażniają skóry oraz prezentują się estetycznie. Każdy dodatek w postaci pasków odblaskowych, suwaków, kieszonek, dodatkowych wzmocnień, został wykonany precyzyjnie. Wiele modeli występuje w co najmniej kilku wersjach kolorystycznych. Pozwala to na lepsze zarządzanie pracownikami (przyporządkowanie konkretnego koloru danej grupie zadaniowej) lub po prostu na wybór kamizelki zgodnie ze swoimi preferencjami estetycznymi. Przy każdym produkcie znajdą Państwo wyczerpujący opis dotyczący składu, przeznaczenia bezrękawnika roboczego oraz spełnianych norm.

M6GIL - kamizelka robocza - S-3XL

M6GIL - kamizelka robocza - S-3XL
  • Dostępny natychmiast
  • Taniej -37%

50,33 zł +VAT
61,91 zł brutto ( 98,90 zł )

Zobacz