Odzież jednorazowa ochronna

Odzież jednorazowa ochronna najczęściej zakładana jest na regularne ubranie osoby pracującej. To oznacza, że musi być tak skonstruowana, żeby dodatkowa warstwa nie krępowała ruchów. Oprócz tego istotna jest możliwość dopasowania produktu do gabarytów użytkownika/użytkowniczki. W wariantach, które proponujemy, uwzględniono maski i inne opcje regulacji, dzięki czemu w kilka chwil można sprawić, że ubranie będzie leżało idealnie.

 

Nie tylko komfort, czyli czym jeszcze charakteryzuje się odzież jednorazowa ochronna?

Rozwiązania oferowane w naszym sklepie w Krakowie wykorzystywane są w różnych branżach. Nierzadko używają ich osoby pracujące w przemyśle spożywczym. Ważne jest więc to, żeby ubranie było stworzone z materiałów bezpiecznych, nietoksycznych. Modele, które tutaj Państwo znajdziecie, są stosowane na szeroką skalę w przemyśle rolno-spożywczym oraz w pracy z ludźmi. Spełniają wymogi BHP oraz skutecznie:
  • chronią ubranie osoby pracującej przed zanieczyszczeniem z produktów;
  • chronią produkty, z którymi pracuje osoba, przed zanieczyszczeniami pochodzącymi z jej ubrania.

 

W efekcie dzięki odzieży ochronnej jednorazowej można w profesjonalny sposób zadbać o odpowiednią higienę na danym stanowisku, zwiększyć komfort pracowników i pracowniczek oraz zadbać o wysoką jakość realizowanego procesu.

 

Dbamy o naszych klientów

Ekipa z krakowskiego sklepu z artykułami BHP KAMS proponuje Państwu wsparcie podczas wyboru optymalnego produktu. Chętnie usprawniamy proces zakupowy klientów, oferując im profesjonalne doradztwo oraz prezentując inne wyposażenie, które może przydać się im na danym stanowisku.

 

Zatroszczyliśmy się o to, żeby mogli Państwo również całkowicie samodzielnie sprawnie dobrać produkty. Na stronie znaleźć można wszystkie najważniejsze informacje o modelach, włącznie z ich wymiarami, liczbą sztuk wyrobu w opakowaniu, przeznaczeniu, sposobie zakładania, oraz spełnianych normach. Serdecznie zapraszamy do zakupów - zapraszamy do sklepu internetowego w Krakowie.

 

FFIZ - odzież ochronna

FFIZ - odzież ochronna
  • 2-3 dni

21,30 zł +VAT
26,20 zł brutto

Zobacz

CZEMAS - OSŁONA.

CZEMAS  - OSŁONA.
  • Dostępny natychmiast

74,72 zł +VAT
91,90 zł brutto

Zobacz

TYV-LABO kombinezon ochronny - M - 3XL.

TYV-LABO kombinezon ochronny - M - 3XL.
  • 2-3 dni

41,38 zł +VAT
50,90 zł brutto

Zobacz

BFI - odzież ochronna - M - 3XL.

BFI - odzież ochronna - M - 3XL.
  • Dostępny natychmiast

3,41 zł +VAT
4,20 zł brutto

Zobacz